Labdien rudenī!

LPAC biedrība atbalsta Sirds siltuma darbnīcu, kura ar savām čaklajām adītājām visā Latvijā un ārpus tās, iepriecina mazās sirsniņas, kuras šajā pasaulē ieradušās pirms noteiktā laika.
17. novembris- Vispasaules priekšlaikus dzimušo bērnu diena. Tāpēc arī šogad jau saadītos darbiņus- zeķītes, cepurītes, kokonus, sedziņas, jaciņas, biksītes, astoņkājīšus utt pašiem mazākajiem bērniņiem, kā arī mīļspilventiņus lielākiem bērniem, nogādāsim dažādos Latvijas dzemdību namos, kurās ir neonataloģijas nodaļas un kur mediķi rūpējas par mazajiem.

Ja arī Tu vēlies sasildīt kādu mazuli, tad droši pievienojies. Gaidām zeķītes, cepurītes, kokonus, sedziņas, jaciņas, biksītes, astoņkājīšus utt. pašiem mazākajiem bērniņiem, kā arī mīļspilventiņus lielākiem bērniem. Vairāk informācijas var lasīt Sirds Siltuma Darbnīca lapā, http://sirdssiltumadarbnica.lv/,  vai droši rakstiet vai zvaniet Dita 26552627, Santa 26599060
Diemžēl arī visa ziedotā dzija drīz beigsies. Varbūt kādam ir mājās nevajadzīgi kamoli, ko labprāt ziedotu labdarībai? ( sastāvs vismaz 50% vilna) 
Lai Jums visiem jauks rudens!
Sirsnīgs paldies jau iepriekš!

 sirdssiltumam