Skolēnu dienas nometne

 flaieris2

Nometnes uzdevumi - Radīt un uzturēt piederības sajūtu Latvijai. Saistošā veidā iepazīstināt ar Latviju - tās novadiem, ar to daudzveidību ekskursijās, pārgājienos, spēlēs un radošajās nodarbībās, vienlaikus nodrošinot kvalitatīvu brīvā laika pavadīšanu skolēnu vasaras brīvlaikā, kā arī dažādu sociālo grupu integrāciju un sadarbības veicināšanu.

Tēma un saturs – Izglītojoši izzinošo aktivitāšu galvenā tēma ir Latvijas daudzveidība, kuru atklāsim jautru piedzīvojumu veidā. Katru dienu dosimies tālākos vai tuvākos izbraukumos pa Latviju.

Darba metodes – spēles un ekskursijas apvienojums, pārgājieni un komandu saliedēšana, lai nometnes laiks aizritētu aizraujoši un būtu piedzīvojumiem bagāts.

Nometnes laikā dosimies:

Uz Talsiem – izstaigāsim bišu un medus ceļus. Laumas dabas takās;

Uz Jaunjelgavu – laiposim purva takas, brauksim ar kuģīti un darbosimies radošajā darbnīcā;

Uz Kalveni – apciemosim Rīgas ZOO “Cīruļi”;

Uz Rūjienu – atklāsim Ķoņu dzirnavu noslēpumus un našķosimies ar saldējumu;

Rīgā – uzzināsim kādu darbu veic suņi – neredzīgo pavadoņi. Baudīsim Brīvdabas muzeja plašumus. Atklāsim Rīgas dažādos noslēpumus.

Pieteikties nometnei varat uz epastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., sūtot bērna vārdu, uzvārdu, vecumu, vecāku e pasta adresi un telefona nr.,.

Tikšanās vieta – Pērses ielā 9/11, 4.st., Rīga

Nometne notiks no 6.augusta līdz 10.augustam.

Nometnes vadītājas Dita Barona un Santa Lāma.
Dalības maksa 152,00 EUR nedēļā (ietilpst ēdināšana, ieejas maksas, ceļa izdevumi).

Ja rodas jautājumi, zvaniet! Santa Lāma 25884776