Skolēnu dienas nometne

11.06.2018. - 15.06.2018. un 30.07.2018. - 03.08.2018.

nometne flayers

Nometnes uzdevumi - Radīt un uzturēt piederības sajūtu Latvijai. Saistošā veidā iepazīstināt ar Latviju - tās novadiem, ar to daudzveidību ekskursijās, pārgājienos, spēlēs un radošajās nodarbībās, vienlaikus nodrošinot kvalitatīvu brīvā laika pavadīšanu skolēnu vasaras brīvlaikā, kā arī dažādu sociālo grupu integrāciju un sadarbības veicināšanu.

Tēma un saturs – Izglītojoši izzinošo aktivitāšu galvenā tēma ir Latvijas daudzveidība, kuru atklāsim jautru piedzīvojumu veidā. Katru dienu dosimies tālākos vai tuvākos izbraukumos pa Latviju.

Darba metodes – spēles un ekskursijas apvienojums, pārgājieni un komandu saliedēšana, lai nometnes laiks aizritētu aizraujoši un būtu piedzīvojumiem bagāts.

Nometnes laikā dosimies:

Uz Tērveti – apciemosim Tērvetes pasaku zemi;

Uz Valmieru – iepazīsim keramikas cepli un baudīsim Beverīnas labirintus;

Uz Skrīveriem un Jaunjelgavu – našķosimies ar Skrīveru pārtikas kombināta gardumiem, brauksim ar kuģīti un darbosimies radošajā darbnīcā;

Uz Tukumu – apmeklēsim Pastariņa un Ceļu muzeju;

Rīgā – uzzināsim, kas notiek Getliņos, varbūt nokļūsim kāda Rīgas teātra aizskatuvē (Nacionālais teātris, Nacionālā opera), bet varbūt pabūsim Brīvības pieminekļa sirdī!!! Atklāsim Rīgas dažādos noslēpumus.

Pieteikties nometnei varat uz epastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., sūtot bērna vārdu, uzvārdu, vecumu, vecāku e pasta adresi un telefona nr.,.

Tikšanās vieta – Pērses ielā 9/11, 4.st., Rīga

Nometne notiks no 11.jūnija līdz 15.jūnijam.

Nometnes vadītājas Dita Barona un Santa Lāma.
Dalības maksa 138,00 EUR nedēļā (ietilpst ēdināšana, ieejas maksas, ceļa izdevumi).

Ja rodas jautājumi, zvaniet! Santa Lāma 25884776